Послуги

Наша компанія надає весь спектр послуг, які пов’язані з продажем парканів та огорож. Своїм замовникам ми можемо запропонувати широкий вибір матеріалів, а також різних варіантів виконання огорож. Ми врахуємо особливості місцевості, стилістику і навіть клімат, щоб Ви змогли купити найбільш відповідний паркан.

Крім того, ми візьмемо на себе всі турботи про доставку і монтаж Вашої огорожі. Ми надаємо такі послуги:

продаж

У нас представлений широкий модельний ряд заборів для об’єктів будь-якого призначення, чи то житлова ділянка, міський парк чи літній майданчик ресторану. Ви зможете замовити огорожу будь-якого розміру і висоти. А доступні ціни на паркани зроблять Вашу покупку дуже вигідною.

доставка

Ми здійснюємо доставку замовлення по всій території України. По Львову і Києву огорожі будуть доставлені протягом одного дня, по Україні – 3-4 дні. Всі турботи, пов’язані з доставкою, ми візьмемо на себе!

монтаж

Фахівці нашої компанії проводять монтаж огороджень і заборів швидко і якісно. Маючи великий досвід, ми без зусиль підстроїмося під будь-яку місцевість і в найкоротші терміни встановимо огорожу. Ми використовуємо якісне обладнання та перевірену технологію монтажу, що гарантує 100% успішний результат.

Телефонуйте, і ми швидко впораємося з будь-якою роботою!